Опис вакансії

Twój zakres obowiązków

  • otwierać studia, uśmiechać się klientom i zawsze być w dobrym humorze;

  • sprzedawać karnety nowym klientom, przypominać o przedłużanie karnetów stałym klientom;

  • wysyłać klientom przypomnienie o zajęciach w WhatsApp;

  • dzwonić do klientów i zapisywać ich na próbne zajęcia;

  • przedłużać karnety i sprawdzać obecność w systemie;

  • wykonywać plan sprzedaży;

  • kontrolować czystość i porządek podczas zajęć, w końcu zmiany sprzątać.

  • zamykać studia

Nasze wymagania

  • jesteś przyjazna i towarzyska;

  • lubisz interakcję z ludźmi;

  • dobrze sobie radzisz nawet z zirytowanym ludźmi;

  • lubisz porządek, jesteś odpowiedzialna i uważna;

  • jesteś aktywna,

  • masz doświadczenie w pracy jako administratorka (nie jest obowiązkowe – będziesz miała szkolenia)

  • ogromną zaletą będzie znajomość języka rosyjskiego min. na poziomie komunikatywnym, ale to nie jest obowiązkowe.

To oferujemy

  • pracę w przyjaznym zespole;

  • szkoła znajduje się 7 minut na pieszo od stacji metra Świętokrzyska;

  • rozwój zawodowy (do stanowiska zarządcy szkoły);

  • szkolenie w systemie CRM;

  • treningi sprzedażowy;

  • miejsce pracy z telefonem, planszetem;

  • grafik pracy 2/2;

  • regularna wypłata pensji;

  • darmowy karnet na wszystkie kierunki zajęć.

O nas

Kobiece Studio Baletowej Radości – gdzie jesteś mile widziana

Realizacja prawa kobiety na radość, smukłe plecy, szczupłe mięśnie, pewność siebie niezależnie od wieku i wagi. Balet rozwinie twoje skrzydła – sprawdziliśmy

Poszukujemy administratorki do swojego przyjaznego zespołu. Już od roku prowadzimy w Warszawie zajęcia z baletu, body-baletu, barre, stretchingu i innych kierunków dla kobiet oraz dzieci. Przez ten czas ponad 200 kobiet spełniło swoje marzenia: nauczyły się baletu i już niedługo będą miały swój pierwszy spektakl . Teraz w naszym zespole pracuje 5 nauczycieli. To są baletnicy i mistrzyni w gimnastyce sportowej. W tej chwili poszukujemy uśmiechniętej, energicznej i optymistycznej dziewczyny na stanowisko administratora. Pomóż jak najwięcej ludzi mieć więcej radości w życiu 🙂

Переглянути більше вакансій ➔