Як знайти можливості в Affiliate-сфері | Робота в Traffic Devils

😈 Робота в Traffic Devils: розкриваємо секрети найпрестижнішої команди в affiliate-сфері

Кожен, хто працює у сфері affiliate-маркетингу, чув про медіабаїнгову команду Traffic Devils. Для когось це медійний гігант, для когось — жорстокий конкурент, а для когось — омріяне місце роботи. Що ховається за кулісами найвідомішої та найсильнішої команди CPA-індустрії, ми розповімо у нашій сьогоднішній статті.

Traffic Devils — команда, що відправляє в пекло конкурентів та створює рай для співробітників

Traffic Devils працює з 2019 року. За цей час вони стали найбільшою медіабаїнговою командою, залучили до роботи понад 300 людей та вибудували довірчі стосунки із 500+ партнерами по всьому світу. TD доводять конкурентів до сказу, а от для працівників роблять все, щоб вони комфортно себе відчували. Зручність, підтримка та турбота завжди в пріоритеті для Traffic Devils. 

Команда вже відкрила 3 офіси в Україні, Польщі та Казахстані. Вочевидь, з такими амбіціями це тільки старт, а далі тільки більше. 

TD не зазнає поразок

Вже 3 роки поспіль Traffic Devils перемагає у номінації «Найкраща арбітражна команда» на всіх масштабних конференціях affiliate-індустрії. В TD принципово не обмежуються малим та не погоджуються на ролі другого плану — тільки лідерство, перемоги та впевнені кроки до підкорення чергових вершин. 

Та не дивлячись на шалену цілеспрямованість, для Traffic Devils на першому місці були та залишаються люди.

Керівництво TD добре знає, що успіх команди повністю залежить від людей, які в ній працюють. Саме тому їх ключові цінності полягають у створенні найкомфортніших та найвигідніших умов для кожного з родини TD.

Ми не даремно використали це слово, адже навіть СЕО Вікторію Тіхачову та овнера команди Олександра Слобоженка працівники називають мамою та татом.

Натомість від співробітників в Traffic Devils прагнуть бачити амбітність, цілеспрямованість та бажання працювати на спільний результат. 

 


🏆 Ким можна працювати в Traffic Devils

TD публічно говорить про 8 відділів. Хоча насправді їх більше, керівництво не розкриває усіх секретів, бо не хоче, щоб конкуренти в них запозичували ще й організаційні ідеї.

Тож ми розглянемо тільки ті напрямки роботи, про які можна розповісти.

Сюди відносяться:

 • Business Development Department

Відповідають за комунікацію між медіабайєрами та партнерами Traffic Devils. Їх основна мета полягає в тому, аби задовольнити інтереси кожної зі сторін.

 • Production Department 

Вивчають цільову аудиторію продуктів, з якими працюють в Traffic Devils, та створюють під них унікальні креативи. У відділ входять такі спеціалісти, як графічні, Motion, 3D Motion та UI/UX-дизайнери, помічники та менеджери по роботі з командою. 

 • Media Buying Department 

Байєри та їх помічники, що займаються запуском реклами, а також її подальшою аналітикою та оптимізацією.

 • Технічний відділ   

Відповідає за технічну сторону роботи команди, контролює інтеграцію оферів та налаштування трекерів і постбеків.

 • Відділ фармінгу  

Займається створенням акаунтів та наступної роботи з ними, а також задовольняє потреби баїнгу у розхідних матеріалах. 

 • Фінансовий відділ 

Допомагає розв’язувати усі питання, пов’язані з фінансами. 

 • HR-відділ 

Складається з HR, рекрутерів та People Partner, що створюють сприятливу атмосферу в TD, шукають та залучають нових співробітників у команду.

 • Marketing & PR відділ 

Маркетологи, PR-менеджери, SMM-спеціалісти, копірайтери та дизайнери, що займаються рекламою та просуванням Traffic Devils у соцмережах та ЗМІ. 

До речі, наполегливо рекомендуємо подивитися шоу SHO TAM?, аби ще ближче познайомитись з вайбом команди. 

В кожний з цих відділів TD періодично шукає людей. Актуальні вакансії можна дивитись на work.ua та в соцмережах — Instagram та Telegram. Які саме скіли цінують в Traffic Devils найбільше,  можна почитати в невеличкій статті


👨‍💻 Як проходить робочий день байєра TD

У когось ранок починається з кави, а у медіабайєрів Traffic Devils — з чеку статистики. Після перевірки цифр вони разом з відділом Production створюють креативи, що пізніше підкорюють серця ЦА.

На цьому творчість не завершується: генерація звʼязки вимагає ще тих танців з бубном — пошуку робочих ідей, запуску рекламних кампаній та тісної взаємодії з іншими відділами команди, і все це заради досягнення спільної мети.

І хоча за лаштунками успіху команди ховається hardworking, байєри TD не забувають про work-life balance: після всіх цих дій вони роблять перерву на PlayStation або кальян, а пізніше повертаються до задач.

 

 

Керівництво ж зі свого боку створює всі умови для якісного відпочинку та надає найкращу інфраструктуру для ефективної роботи не тільки байєрів, а кожного працівника. Тож робота в TD — це суцільне задоволення, що складається з цікавих тасок та можливостей для гарного проведення часу :). 

TD в постійному пошуці Google та Facebook медіабайєрів, які можуть похизуватись великими цифрами у статистиці.


🤑 Окрім того, зараз в команді відкриті такі вакансії, як:


📃 Поради для тих, хто хоче відправити CV у Traffic Devils 

HR команди TD щоденно вивчають сотні резюме та добре знають, яких помилок найчастіше допускаються кандидати. Водночас є й такі CV, що потрапляють у саме серце. 

Наприклад, нижче можна побачити резюме, яке у Traffic Devils відправила дівчина, що хотіла працювати на позиції Senior Marketing Manager — запит зручно одразу помітити під її іменем. Окрім того, у CV вказані короткий опис досвіду, контакти та посилання на LinkedIn, а нижче — детальне та в той самий час структуроване резюме. 

 

Які ще переваги у цього CV:

– досвід вказаний у хронологічній послідовності: одразу зрозуміло, у яких компаніях працювала дівчина та як довго це було;

– поруч з позицією зазначені функції, які вона виконувала;

– немає нічого зайвого — наявна тільки та інформація, що релевантна до позиції, на яку хоче потрапити дівчина. 

Особливу увагу на цей момент варто звернути тим, хто раніше працював на одній посаді, а прагне потрапити на іншу. У такому випадку варто адаптувати своє резюме та зробити його відповідним тим критеріям, які важливі для бажаної позиції. 

 


Якщо ти оформлюєш резюме, обов’язково перевір, щоб у резюме були вказані:

 • прізвище та ім’я;
 • бажана позиція;
 • актуальні контакти;
 • короткий опис досвіду та фото за бажанням;
 • інформація про профільну освіту;
 • досвід, навички та функціонал;
 • посилання на портфоліо, якщо пробуєшся на креативну позицію. 

Якщо говорити про байєрів, то в таке CV доволі складно додати скріни статистики, тому інформацію з трекера краще окремо відправити HR в особисті повідомлення. В summary ж необхідно вказати, як довго ти працюєш у сфері, а також зазначити, у яких джерелах та вертикалях маєш експертизу. 

Поради, що точно вигідно виділять тебе серед інших:

 • використовуй тільки 1-2 актуальних шрифти;
 • поділи текст на абзаци, щоб його було зручно читати;
 • обов’язково перевір, щоб у CV не було орфографічних та пунктуаційних помилок;
 • для зручності обери стильний шаблон — класні варіанти можна знайти у Canva чи CVmaker;
 • адаптуй док під зручний формат — буде ідеально, якщо це PDF. 

Якщо ти відчуваєш, що Traffic Devils підходить тобі, а ти підходиш їм, не марнуй час та скоріше пиши HR — тим паче як їм сподобатись, ми розповіли. Можливо через рік будеш шкодувати, що не почав саме сьогодні.


Переглянути нові карʼєрні можливості:

Вакансії

Image 1
5 2 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest

1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Andrew
Andrew
10 місяців тому

Топ стаття!