Правила та умови використання сайту zaichenkoteam.com

 

Зазначені нижче правила є Угода між ФОП Зайченко Максим Вікторович (далі Компанія) і Користувачем послуг веб-сайту https://www.zaichenkoteam.com (далі Сайту), на умовах якої здійснює використання Користувачем інформації і сервісів, що надаються Сайтом. У текстах на сайті і листах наведені нижче правила називаються «Правила сайту».

 

1. Обов’язки користувача 

Приймаючи цю Угоду, користувач зобов’язується в повній мірі слідувати цим правилам при роботі з сайтом. 

 

1.1. Не вводити в оману інших користувачів або адміністрацію сайту. 

1.2. Не створювати кілька облікових записів на сайті, якщо фактично вони належать одному і тому ж роботодавцю або приватній особі. 

1.3. Не розміщувати свідомо неякісну або фальшиву інформацію. 

1.4. Не використовувати слова, набрані тільки великими літерами, якщо вони не є абревіатурами. 

1.5. Не розміщувати оголошення, що пропонують роботу в таких сферах як: заробіток в інтернеті, обробка електронної пошти, проведення масових електронних розсилок, мережевий маркетинг, що вимагають матеріальних вкладень, гральний бізнес, еротичні і окультні послуги. 

1.6. Розміщувати вакансії тільки в тому місті, в якому фактично буде працювати співробітник. 

1.7. Не розміщувати декілька однакових резюме чи вакансій, або таких, що відрізняються лише заголовком. 

1.8. В заголовках резюме і вакансій не допускати повторень слів. 

1.9. В заголовках і описі вакансії не розміщувати інформацію більш, ніж про одну посаду. 

1.10. Не публікувати образи, нецензурні вислови, та інші матеріали, які завдають шкоди Компанії або третім особам. 

1.11. Не розміщувати інформацію, що закликає до порушення територіальної цілісності України, визнанню незаконних адміністративно-територіальних утворень на території України, що містить назви, символіку, пропаганду сепаратистських чи терористичних організацій. 

1.12. У змісті вакансій не публікувати вимоги до статі, віку та інші дискримінаційні вимоги до кандидатів (ч. 3 ст. 11 Закону України «Про зайнятість населення»). 

1.13. Користувач погоджується з тим, що він несе повну відповідальність за інформацію, що розміщується їм на Сайті, у тому числі за відповідність її вимогам законодавства, дотримання авторських прав, санкціоноване використання найменувань фірм, використання логотипів, знаків для товарів і послуг (торгових марок), а також за дотримання прав третіх осіб у зв’язку з розміщенням інформації на Сайті. 

У разі надходження претензій від третіх осіб, пов’язаних з розміщеною Користувачем інформації, Користувач зобов’язується самостійно і за свій рахунок врегулювати вказані претензії. 

1.14. Користувач зобов’язується використовувати Сайт відповідно до даної угоди, а також чинними і застосовними в даній області законами. 

 

2. Обмеження відповідальності 

Адміністрація сайту не несе відповідальності: 

2.1. За зміст матеріалів, опублікованих Користувачами. 

2.2. За заподіяння шкоди і будь-яких інших збитків, які можуть виникнути при використанні Сайту. 

 

3. Права компанії, адміністрації сайту

Адміністрація сайту залишає за собою право: 

3.1. Змінити Сайт на свій розсуд. 

3.2. Змінювати вартість і види послуг, терміни їх дії. 

3.3. Редагувати або видаляти матеріали, опубліковані Користувачем на Сайті, якщо вони не відповідають умовам цієї Угоди, завдають шкоди Компанії або третім особам, а також на свій власний розсуд без зазначення причини. 

3.4. Використовувати для своїх цілей матеріали, опубліковані Користувачем на Сайті і що знаходяться у відкритому доступі, зокрема, для розміщення матеріалів на сайтах партнерів. 

3.5. Вносити зміни в дану Угоду в односторонньому порядку. 

 

4. Політика конфіденційності 

Використання Сайту означає повну і безумовну згоду Користувача з цією політикою конфіденційності та вказаними в ній цілями та умовами обробки його персональних даних. 

4.1. Користувач Сайту, розміщуючи резюме та/або інші дані на Сайті та/або відсилаючи резюме та/або інші подібні листи на електронні адреси компаній та/або інших користувачів Сайту, добровільно надає ФОП Зайченко Максим Вікторович, а також третім особам, які мають доступ до цього Сайту, свою згоду на обробку своїх персональних даних (які містяться в його резюме, повідомленнях та/або іншій інформації, зібраній та/або розміщуваній на Сайті та/або в інформації, яку він відсилає іншим Користувачам Сайту). 

4.2. Обробка Персональних даних включає в себе будь-які дії та/або сукупність дій, які пов’язані зі збором, реєстрацією, накопиченням, зберіганням, адаптацією, зміною, поновленням, використанням та поширенням (реалізацією, передачею), видаленням Персональних даних Користувача з метою забезпечення роботи сервісів Сайту. 

4.3. Обсяг Персональних даних Користувача, по відношенню до яких здійснюється обробка і які можуть бути включені в бази персональних даних (у тому числі в базу персональних даних резюме), визначається як будь-яка інформація про Користувача (яка розміщена в його резюме та/або інших даних, зібраних та/або розміщених на Сайті та/або листах надісланих з його допомогою), яка стане відома ФОП Зайченко Максим Вікторович, а також будь-яким третім особам, які використовують Сайт. 

4.4. Згода Користувача на обробку його персональних даних не вимагає від ФОП Зайченко Максим Вікторович додаткових повідомлень при передачі його персональних даних третім особам відповідно до норм ст. 21 Закону України «Про захист персональних даних». 

4.5. Приймаючи дану угоду, користувач підтверджує, що йому зрозумілі його права, визначені Законом України «Про захист персональних даних», а також мета збору, зберігання і обробки його персональних даних. Користувач також дає згоду, що термін обробки його персональних даних є безстроковим. 

 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google: 

Privacy Policy

Terms of Service

 

Контакти для зв’язку:
E-mail – [email protected]