Traffic Squad

Профіт без жертв: як Traffic Squad віднайшла той самий ворк-лайф баланс? Чому він важливий, як його виміряти і чи можливо створити?

Якісно поділити час між робочими тасками, вечірнім релаксом, часом з близькими та ще 1000 та 1 задачею з реального життя — іноді здається нереальним. Всі чули про work-life balance, а сьогодні поговоримо чи можливий він у affiliate-сфері, та як Traffic Squad підтримує своїх людей.

Перше, що важливо зрозуміти про баланс між особистим життям та роботою – він індивідуальний. З боку HR-департаменту нам важливо враховувати цілі та бажання кожного з команди, аби створити ідеальний (або максимально наблизитися до нього) баланс, який буде надихати та давати простір для якісного відпочинку та розвитку.

Work-Life balance – не стата з трекеру і виміряти одним показником його майже не можливо. Ми проводимо регулярні “one to one” зустрічі, які допомагають вчасно отримувати фідбек від кожного з TS, чути один одного та йти в одному напрямку. 

 

Що робить TS, аби підтримувати work-life баланс? 

  • Гнучкий графік роботи. Базова умова, яка дозволяє команді планувати свій час ефективно. У Traffic Squad ми цінуємо результат, а не кількість годин проведених за робочим ноутом. Окрім зручного графіку, в TS також створили релакс зони в самому офісі: від тенісу до настолок з колегами – тут завжди є можливість переключитись та відновити сили.
  • Розвиває культуру, яка цінує та надихає людей. TS це не лише робоче місце та регулярні таски. Дружня атмосфера в команді дозволяє швидко знаходити підтримку та залишатись на одному вайбі. Ми створюємо точки контакту, які допомагають відволіктись, розвантажитись та надихнути наших людей.
  • В TS є бенефіти, які доступні всім та дозволяють концентруватись на важливому: оплачувана відпустка, компенсації навчання та спорту, повне медичне страхування та корпоративна англійська. 
  • Бути поруч з командою. Усі важливі події родини TS святкуємо разом. Прагнемо, аби наш офіс асоціювався з місцем, де хочеться проводити час, тому реалізовуємо цікаві активності під свята або просто, аби відпочити з командою. 
  • Traffic Squad – місце, де кожен почуває себе важливим ❤️

 

📍Команди Traffic Squad та Zaichenko Team написали три рекомендації, які допоможуть дотримуватися балансу між роботою та особистим життям:

  • Встановлюйте чіткі робочі години: Визначте для себе фіксовані робочі години і дотримуйтесь їх. Уникайте роботи у неробочий час, якщо це не є терміновим завданням. Це допоможе вам відокремити робочий час від особистого і зберегти енергію для обох сфер життя.
  • Організуйте свій робочий простір: Створіть комфортне та організоване робоче місце, яке сприятиме продуктивності та мінімізуватиме відволікаючі фактори. Зручне та ергономічне середовище допоможе вам бути ефективнішими та знизить стрес.
  • Плануйте та пріоритезуйте завдання: Використовуйте планувальники або додатки для організації своїх робочих завдань. Розставляйте пріоритети і виконуйте найважливіші завдання в першу чергу. Планування допоможе уникнути перевантаження та зосередитися на ключових завданнях.

 

Від команди Zaichenko Team хочемо зазначити, що останнім часом все більше кандидатів обирають вакансії в компаніях, які цінують їхній час та створюють комфортну екосистему для забезпечення балансу між роботою та особистим життям.

Компанія TS є однією з таких, яка успішно впроваджує ці принципи. Тому ми рекомендуємо звернути увагу на вакансії Traffic Squad та ближче познайомитися з ними. Ми впевнені, що кожен з вас знайде своє місце в їхній команді.

 


Опубліковані вакансії для талановитих:

Вакансії

Image 0
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі